Набір до першого класу

Свідоцтво досягнень

Скоро до школи (поради батькам)

1. З 2017-2018 навчального року наша школа долучилася до науково-педагогічного проєкту «Інтелект України».

Сутність проєкту полягає не в насиченні дитини поглибленими знаннями, а у набутті нею, перш за все, необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці; розвитку пізнавальних процесів — сприйняття, пам’яті, мислення, уяви й уваги; розвитку якостей особистості школяра — цілеспрямованості, працелюбності, організованості, охайності, наполегливості, волі тощо.

Програма розроблялася таким чином, щоб врахувати вікові особливості учнів, не лише зберегти, а й збільшити їх інтерес до навчання. Завдяки міжпредметним зв’язкам, засобам наочності та відео матеріалам, об’єкт вивчення стає більш зрозумілим та цікавим. Для прикладу, якщо на уроці “Читання” діти вивчали оповідання про соловейка, то на уроці “Я і Україна” вони дізнаються про класову та видову приналежність цього птаха, спосіб життя, проглядають відео фрагмент з соловейком, чують його спів.

Додатково до загальношкільних предметів, програма яких спеціально адаптована, введені нові: “Навчаємося разом”, на якому діти розвивають пам’ять за спеціальними методиками, вчаться працювати з інформацією, та предмет “Еврика”, на якому учні розвивають творчі, винахідницькі якості, кмітливість, працюють над рішенням складних задач. Завдяки тому, що під час розробки й апробації програми проєкт мав медико-психолого-психіатричний супровід провідних учених Інституту здоров’я школярів та підлітків Академії медичних наук України, вдалося побудувати програму так, щоб зберігати оптимальний баланс психофізичного стану дитини, не допускаючи, з одного боку, нервового перезбудження, а з іншого – втоми, втрати цікавості. Крім обов’язкових уроків фізичної культури, кілька разів упродовж кожного уроку учні беруть участь в музичних паузах з елементами фізичних вправ і танцювальних рухів, роблять вправи для очей, застосовують елементи релаксації.

На базі школи організовано діяльність трьох проєктних класів:

  • 1-А клас під керівництвом класовода Трешнюк Марії Петрівни;

  • 2-А клас під керівництвом класовода Курій Інни Володимирівни;

  • 3-А клас під керівництвом класовода Венгер Алли Олексіївни.

Шановні батьки!!!

Школа І-ІІІ ступенів № 44 оголошує набір учнів до 1-го класу, який працює за науково-педагогічним проєктом ” Інтелект України”.

Якщо ви любите свою дитину, вірите в її неповторність та творчість, хочете дати їй повноцінну освіту – запрошуємо в наш навчальний заклад!

За інформацією звертатися:

м. Миколаїв, вул. Знаменська, 2/6, школа № 44,  тел. 646464(76)